Prodej svářecích strojů a zařízení svařovacích pracovišť, poradenství v oboru sváření, svářecí techniky a kovovýroby.
+420 514 514 143

  Katalog dle zboží:


  Katalog dle značky


Informace

 • TIG/WIG hořák CLEAN NOVINKA

  Sestava CLEAN je pro TIGWIG hořáky modelové řady "ABITIG GRIP"  

  chlazené plynem i kapalinou.

  Nový typ sestavy TIG/WIG hořáku s hubicí clean v provedení s plynovou čočkou, umožňuje sledování bezprostřední průběh svařovací lázně
  v situaci, kdy keramická hubice svařovací lázeň zastiňuje.
  Hubice je zásadně v provedení Standard nebo JUMBO s plynovou čočkou,


  27.07.2019

Nákup na splátky


facebook


Zboží v akci

Alfa in ALFIN 250 MPK HD

Multifunkční svařovací invertor ALFIN 250 MPK Industry je
synergický multifunkční svařovací invertor pro MIG/MAG svařování ocelí, nerezu a hliníku, TIG LA startem a MMA. MIG/MAG letování pozinku.
Rozsah svařovacího proudu 5 - 250A.
Vstupní napětí

Hmotnost: 39 Kg


Cena za: 1 ks
Kód zboží: 200007c Výrobce: Alfa in
Skladem
40 060 Kč bez DPH
48 473 Kč s DPH
Popis:

.Synergický multifunkční svařovací stroj, který svařuje metodami MMA, MIG/MAG oceli, nerezi a hliník.  TIG s dotykovým startem.   MIG/MAG letování pozinku. Rozsah svařovacího proudu pro MIG/MAG 5 - 250A.

MMA:   nastavitelný HOT-START a ARC-FORCE 0-100%,   ANTI-STICK.   TIG LIFT ARCTIG LIFT ARC:   nastavitelný spodní proud.   Vestavěný posuv drátu 15kg Mikroprocesorově kontrolované veškeré svařovací parametry WRC funkce pro bezproblémové oddělení kuličky na konci drátu po ukončeném svařování ESC funkce pro minimalizaci rozstřiku a stabilitu oblouku Synergické nastavování MIG/MAG - 12 programů   Výborné svařovací vlastnosti MIG pro svařování Al drátu 1,0mm Pulsní DCTIG s dotykovým startem Výbava v ceně: Konektory pro připojení plynu, Kladky 0,8-1,0

Pro MMA: nastavitelný HOT-START a ARC-FORCE 0-100%, ARC-FORCE 0-100%ANTI-STICK. TIG LIFT ARC: nastavitelný puls od 0,5 - 250Hz, TIG LIFT ARC: nastavitelný spodní proud. Vestavěný posuv drátu 15kg Mikroprocesorově kontrolované veškeré svařovací parametry WRC funkce pro bezproblémové oddělení kuličky na konci drátu po ukončeném svařování,  ESC funkce pro minimalizaci rozstřiku a stabilitu oblouku Synergické nastavování MIG/MAG - 12 programů. Výborné svařovací vlastnosti MIG pro svařování Al drátu 1,0mm Pulsní DC TIG s dotykovým startem.

Rozsah svařovacího proudu:

pro MMA/TIG MIG/MAG 7-200A,

Svařuje:

MMA - obalená elektroda 1,6 - 4,0mm až 5,0mm

MIG/MAG - drát  ocel,nerez, 0,6-1,2mm,  Al - 1,0mm,  trubička 0,9mm

TIG - dotykem ocel, nerez

Součástí stroje je:

vlastní stroj,  napájecí kabel, zemnící kabel, plynová hadička, konektor pro připojení plynu, dvojdrážková kladka pro drát 1,0 - 1,2 mm,  návod.

 Další příslušenství:

-

Technické parametry:

 

Napájecí napětí 3x400V  50/60Hz
Jištění 20A - pomalé char.D
Max. síťový proud  
Rozsah svař. proudu A  5 -250
Svařovací proud (DZ=100%), 140/130A
Svařovací proud (DZ=60%) 200A
Svařovací proud (DZ=30%)

MIG 250A,

MMA / TIG 200A

Počet regul.stupňů   plynulé
Krytí  IP 221
Rozměry  (š x d x v)  470 x 841 x 556mm
Hmotnost 39,0kg
Rychlost posuvu drátu 1-17m/min
Průměr cívky 300 mm
Hmotnost cívky 18kg

 

Multifunkní svářečka - invertor ALFIN 250 MPK výkon 7-200A pro metodu MIG/MAG, MMA a TIG - E, je určen pro svařování ocelí, hliníku a jeho slitin, pozinkovaných plechů a ostatních kovových materiálů.

Zboží, které si v našem eshopu objednáte, bude pečlivě překontrolováno, pečlivě zabaleno do originálních krabic a zabezpečeno proti poškození při přepravě.
Pokud si v pracovní den objednáte zboží o max. hmotnosti 45kg do 10,00hodin a je s platbou na dobírku, odesíláme zboží v den objednání,  nejpozději v následující pracovní den po objednání.
V den odeslání zboží zasíláme elektronickou poštou na adresu zákazníka, že bylo zboží odesláno, je uveden přepravce, číslo balíku a doběrečná částka.
Při platbě zboží bankovním převodem musí zákazník vyčkat na zaslání faktury a zboží je odesláno na adresu zákazníka po připsání fakturované částky na účet dodavatele, případněz
po zaslání potvrzení z banky, kde byla úhrada za zboží v prospěch našeho účtu provedena. Zboží si můžete také vyzvednout na naší prodejně ve Znojmě.
Pokud není uvedeno jinak, k ceně zboží se může připočítat přepravné a případně doběrečné. To záleží na způsobu doručení a způsobu platby. 
 
   

Našim zákazníkům nabízíme maximální pomoc při řešení případné reklamace zakoupeného zboží.
K zákazníkovi si pro reklamované zboží pošleme dopravu, a opravené zboží doručíme zpět.
Zákazník nic neplatí.
Nechceme, aby zákazník jako náš obchodní partner, měl při případné reklamaci ještě další výdaje
.       

-- 


Zobrazit celý text

Souvisejíc zboží:

Alfa in ALFIN 250 MPK invertor + SET


Multifunkní svářečka - invertor ALFIN 250 MPK výkon 7-200A pro metodu MIG/MAG, MMA a TIG - E, je určen pro svařování ocelí, hliníku a jeho slitin, pozinkovaných plechů a ostatních kovových materiálů.

50 699 Kč
41 900 Kč bez DPH

Zboží je zařazeno v těchto kategoriích: