Prodej svářecích strojů a zařízení svařovacích pracovišť, poradenství v oboru sváření, svářecí techniky a kovovýroby.
514 514 143   602 119 299

  Katalog dle zboží:


  Katalog dle značky


Informace

 • TIG/WIG hořák CLEAN NOVINKA

  Sestava CLEAN je pro TIGWIG hořáky modelové řady "ABITIG GRIP"  

  chlazené plynem i kapalinou.

  Nový typ sestavy TIG/WIG hořáku s hubicí clean v provedení s plynovou čočkou, umožňuje sledování bezprostřední průběh svařovací lázně
  v situaci, kdy keramická hubice svařovací lázeň zastiňuje.
  Hubice je zásadně v provedení Standard nebo JUMBO s plynovou čočkou,


  27.07.2019

Nákup na splátky


facebook


Zboží v akci

MEDVED elektrocentrála ARCTOS 8030K

Elektrocentrála MEDVED výkon 6,0kW- typ ARCTOS 8030K
Jednofázová elektrocentrála MEDVED 8030 K s benzinovým motorem KÖHLER s parametry:
Výkon alternátoru max.: 6000 W
Proud A: 26
Napětí V / kmitočet Hz: 230 / 50
Stabilita napětí / fr

Hmotnost: 79 Kg


Skladem
Kód zboží: 9008030K Výrobce: Alfa in
39 411 Kč bez DPH
47 687 Kč s DPH
514 514 143   602 119 299
Dotazy na zboží
Popis:

Jednofázová elektrocentrála MEDVED 8030 K s benzinovým motorem KÖHLER je špičkové profesionální zařízeni pro nezávislou výrobu el.proudu na bázi benzínového motoru. Díky kombinaci špičkových benzinových motorů HONDA, KOHLER nebo VANGUARD se špičkovým alternátorem SINCRO, a výbornému konstrukčnímu a dílenskému zpracování je zařízení připraveno na dlouhodobý provoz v běžných ale i v nestandardních podmínkách. Toto vše zabezpečují: - profesionální jednoválcové vzduchem chlazené čtyřdobé benzínové OHV motory se samočinnou regulací otáček, - výkonné bezúdržbové alternátory - pevná montáž motor - generátor v jeden celek - dvojité antivibrační uložení generátoru - robusní trubkový rám - nízká hlučnost a spotřeba paliva - možnost dlouhodobého plného zatížení - možnost úprav podle potřeby zákazníka - doplnění o elektrický starter, u stroje s kapacitní regulací napětí doplnit o elektronickou regulaci napětí AVR, sledování výkonu/proudu, napětí, frekvence a další. - proudové jištění proti přetížení - servisní zázemí !!Upozornění!! Pro spolehlivý rozběh připojených spotřebičů je nutné zohlednit jejich konstrukci a příkon. V závislosti na typu motoru je nutný výkonostní přesah elektrocentrály až 2-násobný (televizory, žehličky...) 2,5-násobný pro komutátorové motory (vrtačky, kladiva...) či dokonce 5-10 násobný pro rozběh v případě kompresorů a chladniček.

Zboží, které si v našem eshopu objednáte, bude pečlivě překontrolováno, pečlivě zabaleno do originálních krabic a zabezpečeno proti poškození při přepravě.
Pokud si v pracovní den objednáte zboží o max. hmotnosti 45kg do 10,00hodin a je s platbou na dobírku, odesíláme zboží v den objednání,  nejpozději v následující pracovní den po objednání.
V den odeslání zboží zasíláme elektronickou poštou na adresu zákazníka, že bylo zboží odesláno, je uveden přepravce, číslo balíku a doběrečná částka.
Při platbě zboží bankovním převodem musí zákazník vyčkat na zaslání faktury a zboží je odesláno na adresu zákazníka po připsání fakturované částky na účet dodavatele, případněz
po zaslání potvrzení z banky, kde byla úhrada za zboží v prospěch našeho účtu provedena. Zboží si můžete také vyzvednout na naší prodejně ve Znojmě.
Pokud není uvedeno jinak, k ceně zboží se může připočítat přepravné a případně doběrečné. To záleží na způsobu doručení a způsobu platby. 
 
   

Našim zákazníkům nabízíme maximální pomoc při řešení případné reklamace zakoupeného zboží.
K zákazníkovi si pro reklamované zboží pošleme dopravu, a opravené zboží doručíme zpět.
Zákazník nic neplatí.
Nechceme, aby zákazník jako náš obchodní partner, měl při případné reklamaci ještě další výdaje
.       

-- 


Zobrazit celý text

Zboží je zařazeno v těchto kategoriích: