Prodej svářecích strojů a zařízení svařovacích pracovišť, poradenství v oboru sváření, svářecí techniky a kovovýroby.
778 080 189

Platební podmínky


 

Platba bankovním převodem

Můžete zaplatit za objednané zboží vč. nákladů na jeho přepravu převodem na náš účet z vaší banky. Objednané zboží bude zasláno na Vaší adresu až poté, co celá částka za objednané zboží vč. přepravného, bude připsána na náš účet. Náklady na přepravu jsou uvedeny v oddíle Doprava.  Při platbě bankovním převodem je nutné vyčkat na zaslání faktury za objednané zboží. Na základě obdržené faktury provedete platbu za objednané zboží. Náklady na platbu bankovním převodem do zahraničí si platí každá strana jako vlastní náklad.

Odběratelé v mezistátním obchodním styku, kteří jsou plátci DPH, si mohou odpočet DPH uplatnit již při nákupu zboží.    Je však nutné ještě před nákupem zboží zaslat na naši adresu ( info@elsvar.cz, )  nebo poštou na adresu Svařovací technika Vaculík, Dobšická 2, 669 02 Znojmo, CZ ) kopii registrace k DPH.

 

Platba dobírkou nebo platební kartou

Můžete zaplatit za objednané zboží při převzetí objednaného zboží od doručovací služby. Cena za platbu dobírkou resp. platební kartou je  dle ceníku přepravce zásilky ve vztahu k hmotnosti a případným dalším požadavkům na přepravu a dodávku zboží v Kč vč. DPH.
V mezinárodním obchodním styku - pro Slovensko,  je přepočítávána cena zboží v Kč  s Eurem, ve shodě s denním kurzem VÚB Banka  střed. 
 

Odběratelé v mezistátním obchodním styku, kteří jsou plátci DPH, si mohou odpočet DPH uplatnit již při nákupu zboží.    Je však nutné ještě před nákupem zboží zaslat na naši adresu ( info@elsvar.cz,nebo poštou na adresu Svařovací technika Vaculík, Dobšická 2, 669 02 Znojmo, CZ ) kopii registrace k DPH.

 

Platba hotově nebo platební kartou

Objednané zboží je možno převzít proti platbě v hotovosti případně platební kartou přímo v naší prodejně na adrese Svařovací technika Znojmo, Dobšická 2, Znojmo.
Při platbě v mezinárodním platebním styku ( Eurem a pod. ) je přepočítávána cena zboží denním kurzem měny zákazníka ke Kč ve shodě s nákupem devizy Komerční banka a.s. 

Odběratelé v mezistátním obchodním styku, kteří jsou plátci DPH, si mohou odpočet DPH uplatnit již při nákupu zboží.  Je však nutné ještě před nákupem zboží dodat kopii registrace k DPH spolu s prohlášením, že zboží bude vyvezeno za hranice České republiky
 

Platba splátkami - ESSOX

Splátkový prodej zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru společnosti Essox s.r.o. Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je přitom velmi rychlý a nekomplikovaný.

A. Podmínky pro uzavření smlouvy

 • minimální výše úvěru je 3000,- Kč, max. 200.000,-Kč (nebo dle omezení spl.produktu)
 • občan ČR starší 18 let
 • zaměstnanec se stálým příjmem (nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě)
 • podnikatel - fyzická osoba OSVČ (musí podnikat min. 3 měsíce)
 • důchodce (starobní, invalidní, výsluha)
 • žena/muž na mateřské dovolené
 • úvěrovou smlouvu nemohou uzavřít: nezaměstnaní, studenti, ženy/muži pobírající jakékolis sociální dávky (kromě rodičovského příspěvku)

B. Potřebné doklady

U úvěrů do 60.000,- Kč stačí jen 2 doklady totožnosti a nepotřebujete potvrzení o výši příjmů!

 • platný Občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti: cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list

U úvěru nad 60.001,- Kč potřebujete navíc

 • zaměstnanec - potvrzení o výši příjmu (ke stažení zde) (ne starší než 1 měsíc)
 • OSVČ – kopie daňového přiznání s razítkem FÚ a přílohami
 • důchodce – kopie výměru důchodu, výpisu z účtu nebo složenky, kde je vidět částka
 • rodič na mateřské dovolené – kopie výměru mateřské dávky

U úvěru nad 100.001,- Kč potřebujete navíc doklad pro ověření adresy – kopie výpisu z bankovního účtu nebo účtu za telefon, elektřinu nebo plyn, nebo doklad o SIPO

Kompletní podminky jsou k náhlednutí zde >>